Saatler Ekran Koruyucu

Saatler Ekran Koruyucu; yazılımı ile masaüstünüzde 5 bambaşka tasarıma sahip saat seçeneği ile ekran koruyucu oluşturabilir böylece zamanı her an göz önünde tutmayı başarabilirsiniz.

İçeriğinde bulunan 5 farklı saat seçeneği ile ekranınızı zamanla birlikte koruma alabileceğiniz bir başvuru olan Saatler Ekran Koruyucu yazılımı ile kurulumu gerçekleştirdikten sonradan dilerseniz seçtiklerinizi dilerseniz bütün koruyucuları bilgisayarınız üzerinde faal bir ışık halkası getirebilirsiniz. Kurulum ardından Saatler Ekran Koruyucu uygulamasında seçtiğiniz ekran koruyucu varsayılan olarak kaydedilecektir. 

Saatler Ekran Koruyucu uygulamasının analog saat, insan figürleri, mavi dijital saat(Sesli), zaman çizgisi(Tarih ve Saat), dairesel(Tarih ve Saat) gibi 5 öbür seçeneği içeriğinde kullanıma hazır bulunmaktadır. Hem hatırlatmak gerekir Saatler Ekran Koruyucu uygulamasında tarih bildiren ekran koruyucularının dili İngilizce olup öteki ekran koruyucuları ise Türkçe dilinde bulunmaktadır. 

Saatler Ekran Koruyucu isimli programın montaj dosyası sitemizin sunucularından kaldırılmıştır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saatler Ekran Koruyucu indir
sizlere Turkmynet.Com farkıyla sunulmuştur

Bunları da sevebilirsiniz

Pin It on Pinterest