Gold renkli Motorola Moto Z Play

Gold renkli Motorola Moto Z Play

Gold renkli Moto Z² Play ile yeni senede beğendiklerinizi göz kamaştıracak bir armağanla mutlu edin.

Gold renkli Motorola Moto Z² Play ile yeni senede beğendiklerinizi göz kamaştıracak bir armağanla mutlu edin.

Motorola Moto Z ailesinin yeni azası gold renkli Motorola Moto Z² Play, 2018’i ışıl ışıl karşılamanızı sağlıyor. En iyi armağan alternatiflerinden biri olmaya aday Motorola Moto Z² Play, inceliği, şıklığı ve süratiyle fark yaratırken alternatifiyle de yeni senenin ışıltısını ve coşkusunu, beğendiklerinizin avuç içine sığdıracak.

Tasarımıyla dikkat sürükleyen, performansıyla ise bir telefonda aradığımız efordan çok daha aşırısını vadeden Motorola Moto Z² Play; 5.5″ full HD Super AMOLED ekranı, şık tasarım ayrıntıları, 30 saate kadar batarya ömrü ile sizi efor ve şıklığın kombinasyonu ile tanıştırıyor.

Yeni jenerasyon lazer otofokusa sahip arka kamera ve 5 MP’lik ön kamerası olanMotorola Moto Z² Play, düşük ışık altında dahi parlak ve bariz resimler sürükleyebiliyor. Ayrıca 15 dakikalık şarjla 8 saatlik batarya ömrü sunan Motorola Moto Z² Play ile dilediğiniz selfie’yi şarj meseleyi yaşamadan sürüklemek de olası.

Motorola Moto Z² Play’in birbirinden değişik Motorola Moto Modları ile de yaşam daha da renklendiriyor. Motorola Moto Z² Play, JBL SoundBoost Hoparlör Modu ile müzik şenliğine, Hasselblad True Zoom Modu ile bir resim stüdyosuna, Insta-projektör mod ile de sinema salonuna dönüşebiliyor.

Motorola ​Moto Z² Play’in Nasihat Edilen Son Kullanıcı Maliyeti ise 2299 TL.
 

sizlere turkmynet.com farkıyla sunulmuştur

Close